Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Hopy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Rumia(Hopy + 22 km)

1 250 000 zł145 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przestronny dom szeregowy z ogrodem | wysoki standard | garaż | poddasze do aranżacji! Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Żurawia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skrzeszewo(Hopy + 15 km)

1 049 000 zł173,05 m² 6 061,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Sambora I

Chwaszczyno(Hopy + 14 km)

1 099 000 zł135,55 m² 8 107,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ostatni dom! bliźniak W cudownym miejscu 200 M od linii jeziora. Rynek pierwotny - zakup bezpośrednio od dewelopera domy posiadają duże ogrody. Ruszamy ze sprzedażą inwestycji, w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wejherowska

Wejherowo(Hopy + 23 km)

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż działka budowlana z budynkiem gospodarczym w Wejherowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1040 m , położoną w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Fiołkowa

Zbychowo(Hopy + 19 km)

780 000 zł115 m² 6 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Lokalizacja: dom położony jest w Zbychowie - wieś kaszubska w województwie pomorskim. Około 700m do jeziora Wyspowo. Odległość od Gdyni około 25 km. Wokół sąsiedztwa domków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Strażacka

Bolszewo(Hopy + 25 km)

655 000 zł109,45 m² 5 984,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domy szeregowe w Bolszewie - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Nowoczesne i komfortowe mieszkanie szeregowe dla całej rodziny To starannie zaprojektowana inwestycja w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł367 m² 8 038,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:899 m²

Zadbany i funkcjonalny dom w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Dom jednorodzinny może być wykorzystany jako dwurodzinny opis domu: na sprzedaż bardzo funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Paraszyńska

Luzino(Hopy + 21 km)

1 080 000 zł208,50 m² 5 179,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:652 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 208,5m2, a całkowitej 314,8m2. Usadowiony na działce o powierzchni 652m2 w Luzinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Somonino

Somonino(Hopy + 14 km)

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogrodzie. bliskość natury, śpiew ptaków, zapach skoszonej trawy, ciszę, spokój. Dom w którym każdy kąt został stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sierakowice

Sierakowice(Hopy + 23 km)

2 299 000 zł300 m² 7 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem oferty jest jednorodzinny podpiwniczony dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym (ok. 40m2) zlokalizowany w miejscowości Jelonko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Hopy,pomorskie

668 000 zł105 m² 6 361,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję konkretną działkę wraz z usługa budowy domu ( 'dom w lilakach 2 (w)_760' z ceną: 553 tys. zł stan deweloperski). Budujemy domy zero emisyjne z kosztem utrzymania 1000zl.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij